o mnie

o mnie
#

Witaj! Bardzo mi miło, że tu jesteś :)

Mam na imię Marta. Nie pamiętam wprawdzie czasów Zenita, ale żyłkę fotografa zaszczepił we mnie już w dziecięcych latach Tata, który lubi uwieczniać na kliszy różne momenty z życia rodzinnego i nie tylko. Wszystko zaczęło się od Kodaka, później na dość długo pojawił się Pentax, a w 2018 roku Nikon.

#

„Patrz oczyma, fotografuj sercem” - to najpiękniejsza rada, jaką może otrzymać fotograf. Postępując zgodnie z tą zasadą, pielęgnuję w sobie miłość do zwierząt, która przerodziła się w ogromną pasję, jaką stało się ich fotografowanie. W moim domu zawsze gościły zwierzaki. Zamiłowanie do nich zaważyło na wyborze kierunku studiów, a później zawodu. Jestem zootechnikiem, dzięki czemu często mam okazję robić zdjęcia owcom i koniom, które stanowią nieodłączny element malowniczego krajobrazu Polski. Najbardziej jednak kocham fotografować psy i… myszy, których zdjęcia zdobywają coraz większą rzeszę sympatyków : )

#

Poprzez fotografię staram się wyrazić swoje spojrzenie na świat towarzyszących nam futrzastych przyjaciół oraz sprawić, aby inni ujrzeli to, co ja dostrzegam przez obiektyw. Zawsze chodzi o jakiś detal – spojrzenie, błysk w oku, mina - to one decydują o ukazaniu modela w sposób, który chwyci za serce ;)

#

Zapraszam do odwiedzania galerii oraz do zajrzenia na fanpage Facebook i Instagram . Jeśli podobają Ci się moje prace to będzie mi bardzo miło jak zostawisz po sobie jakiś ślad – polub stronkę, skomentuj lub poleć znajomym, a najlepiej umów się na sesję ze swoim zwierzakiem!

Zdjęcia mojego autorstwa zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach, są wykorzystywane na okładkach czasopism branżowych oraz w broszurach informacyjnych, ulotkach i na puzzlach. Zostały również użyte przez firmę Lucrum w kalendarzach z psami na 2020 rok oraz przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w kalendarzach, których dochód ze sprzedaży wsparł potrzebujące czworonogi!

Top