VOUCHER – ZAPROSZENIE NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

Czasami brakuje pomysłu na prezent, szczególnie w obecnych czasach, w których coraz trudniej zaskoczyć bliską osobę oryginalnym podarunkiem. Urodziny, imieniny, rocznice, Dzień Matki, Dzień Dziecka - jest wiele okazji, na które chcielibyśmy wręczyć coś wyjątkowego. Tu przychodzę z pomocą ja!;) Jeżeli chciałbyś podarować komuś naprawdę unikatowy prezent, to mam dla Ciebie świetną propozycję: Voucher - zaproszenie na sesję zdjęciową ze zwierzakiem.

Posiadam różne wzory zaproszeń do wyboru, zarówno takie, które nadadzą się na urodziny, imieniny lub inne okazje, jak i świąteczne, które będą idealnym prezentem Gwiazdkowym. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem Vouchera - napisz do mnie, a ja prześlę Ci propozycje aktualnie dostępnych do wyboru wzorów. Można również zamówić Voucher elektroniczny!

Modelem może być pies, koń, kot lub każdy inny pupil - mam wieloletnie doświadczenie w ich fotografowaniu. Zwierzak może być jedyną gwiazdą w czasie sesji zdjęciowej, jednak Voucher może również obejmować wspólne zdjęcia z właścicielem, a nawet zwierzaka z całą rodziną!;)

Zaproszenia są imienne, zapakowane w eko-koperty. Do Ciebie należy wybór dedykacji i rodzaju sesji (CLASSIC, PREMIUM lub INDYWIDUALNA), czyli pakietu, który możesz wybrać z mojej OFERTY - szczegóły ustalane są przed zakupem.

Voucher można odebrać osobiście w Krakowie, jest również możliwa wysyłka do dowolnego miejsca w Polsce za pośrednictwem Poczty Polskiej lub przez Paczkomat. W przypadku wyboru Vouchera elektronicznego, wysyłka odbywa się na wskazany adres mailowy.

voucher 1
voucher 2
voucher 3
voucher 4
voucher 5
voucher 6

VOUCHER:

  • Zawiera pakiet CLASSIC / PREMIUM wybrany z oferty lub wcześniej uzgodniony, indywidualny pakiet
  • W wersji podstawowej Voucher obejmuje jedynie zdjęcia zwierzaka
  • W przypadku wyboru sesji zdjęciowej, w której będzie uczestniczył zarówno zwierzak, jak i właściciel, obowiązuje dopłata 100zł
  • Zdjęcia wysyłane są obdarowanej osobie w formie elektronicznej
  • Istnieje możliwość zamówienia odbitek za dodatkową opłatą (zależną od rodzaju odbitek)
  • Sesja zdjęciowa odbywa się na terenie Krakowa i okolic (w celu umówienia sesji w innym mieście, konieczny jest wcześniejszy kontakt mailowy: photo-animals@o2.pl)
  • Voucher jest imienny - nie może zostać przekazany innej osobie
  • Zaproszenie jest ważne do 12 miesięcy od daty zakupu
  • Voucher można odebrać osobiście w Krakowie, zamówić go wysyłkowo (Poczta Polska lub Paczkomat) lub w wersji elektronicznej (wysyłka na maila)
Top