rekomendacje

#

Marta - pasjonatka, która każdy kadr ubiera w duszę i magię! Miałam okazję pracować z Martą przy sesjach naszych szczeniąt i była to czysta przyjemność, a Marta wykazała się olbrzymią cierpliwością do maluchów, była zaangażowana i zarażała profesjonalizmem. Jej zdjęcia są wielowymiarowe, kadry nietuzinkowe. Potrafi złapać ten właściwy moment, uchwycić psi uśmiech, lecącą w powietrzu piłkę. Przed nami kolejna sesja z Martą a w planach następne! Serdecznie polecamy, Hodowla z Dworu Henryka FCI. Paulina B. – Hodowla Psów Rasowych z Dworu Henryka FCI

#

Marta – nie boję się użyć tego sformułowania - to profesjonalistka. Subtelna obserwatorka, potrafiąca obiektywem wyłowić ważne i często niepowtarzalne momenty. Jej obecność z obiektywem jest praktycznie nieodczuwalna dla szczeniąt, a sesja zdjęciowa nie krępuje nawet tych maluczkich, jeszcze nieobytych z błyskiem lampy. Posiada cenną umiejętność improwizacji. Wykorzystuje miejsce, czas, nastrój - najlepiej jak to możliwe w danej chwili. Przez to zdjęcia są bardzo naturalne i oryginalne. Jest otwarta na wszelkie sugestie i dostosowuje się do oczekiwań. Jest skarbnicą wielu praktycznych wskazówek, dzięki którym później fotografowane psiaki wyglądają niepowtarzalnie. Współpraca z Martą to dla nas fantastyczna przygoda, a jej fotografie są naszą najlepszą pamiątką. Na zdjęciu utrwali wszystko, co staram się zapamiętać w każdym z moich psiaków. Potrafi ukazać na zdjęciu to, czego nasze ludzkie oko nie ma szans zobaczyć – ich indywidualny charakter. Jaka jest w fotografii… zdjęcia obronią się same. Ewa S. - Hodowla Owczarków Szetlandzkich Figa Ruminy FCI

#

Sesja przebiegła sprawnie i przyjemnie. Marta ma profesjonalne podejście i głowę pełną pomysłów (potrafi też chyba zaklinać pogodę, bo zapowiadało się na burzę, a wraz z pojawieniem się Marty, pojawiło się piękne słońce :D) W efekcie dostałyśmy wspaniałą pamiątkę na lata :) Dziękujemy i polecamy! Marta K.

#

Zdjęcia Marty to perfekcyjne połączenie profesjonalizmu, wiedzy technicznej i miłości do zwierząt. Niejednokrotnie byłam świadkiem powstawania wielu z zamieszczonych tutaj perełek i z podziwem patrzyłam na to ile serca i pasji, a niekiedy także poświęcenia autorka wkłada w każdą sesję. Lecz dla mnie te zdjęcia są czymś więcej niż tylko małymi dziełami sztuki. Te fotografie to przepiękne nośniki moich najlepszych wspomnień. Za każdą z nich kryje się wspaniała historia, a w środku „to coś”, co sprawia, że w wolnych chwilach uwielbiam do nich wracać, odkrywać je i przeżywać na nowo. No i przede wszystkim nikt inny nie potrafi sprawić, że mój niesforny jamnik wygląda tak słodko, niewinnie… i zgrabnie! Agnieszka O.

#

Marta solidnie się napracowała nad każdym z pięciu moich psów, jest gotowa naprawdę się poświęcić, by zrobić piękne zdjęcia, co z resztą widać po prezentowanych efektach. Polecam wszystkim taką super pamiątkę! Kilka godzin spędzonych razem na sesji było naprawdę fajnym przeżyciem Agnieszka R.

#

Marta jest prawdziwą profesjonalistką, która potrafi w swoich zdjęciach pokazać zarówno chwile beztroskiej zabawy i radości, jak i piękno oraz prawdziwą naturę psa. Jej zdjęcia oddają subtelne różnice w temperamencie i charakterze każdego pupila przedstawiając najlepsze strony każdej rasy. Praca z Nią to czysta przyjemność zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, które szczerze kocha. Zwierzęta w jej obecności czują się swobodnie i zachowują się naturalnie Monika P.

#

Zdjęcia Marty zatrzymują wybraną chwilę i pozwalają się nią delektować w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Dostarczają uśmiechu i wzruszenia do łez. Polecam serdecznie. Danuta K.

#

8. Mega zdjęcia, uwielbiam je oglądać. Zawsze kiedy piszesz, że chcesz myszki to od razu wyobrażam sobie jak cudnie niedługo będą wyglądały na Twoich zdjęciach. Masz talent, którego bardzo Ci zazdroszczę i myślę, że nie tylko ja ;) Robert R. - Pepko Hodowla Myszy Rasowych

#

Miałam przyjemność zrobić kilka sesji z Martą, pełen profesjonalizm, masa pomysłów, pełne zaangażowanie i do tego sympatyczna atmosfera :) Zdjęcia cudne, Marta potrafi w każdej scenerii wpaść na ogrom inspiracji - bardzo, bardzo, bardzo polecam! Zdjęcia Marty mają TO coś - co nie każdy fotograf potrafi uchwycić :) Magdalena K.

Top